Ana Sayfa Evrak Türknet İptal Dilekçesi – Aboneliğinizi Durdurun

Türknet İptal Dilekçesi – Aboneliğinizi Durdurun

0
Türknet İptal Dilekçesi Örneği

Türknet’ in size sunduğu internet hizmetinden memnun kalmayıp Turknet aboneliğinizi durdurmak istiyorsanız detaylar konumuzda. Turknet iptal dilekçesi ve türknet internet paketinizi nasıl iptal edebileceğinizi anlatıyoruz. Kolayca turknet iptal dilekçesi hazırlayacak ve turknet iptal işlemlerini tamamlayacaksınız.

Türknet Abonelik Nasıl İptal Edilir

Turknet aboneliğinizi nasıl iptal edebileceğiniz konusunda bir kaç madde bulunmaktadır. Aşağıda sizlere detayları paylaştık. Bu yöntemleri inceleyerek ve türknet müşteri hizmetlerinden iptal ile alakalı detayları alarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  • E-Devlet ile İptal Etme
  • Elektronik Fax
  • Klasik Fax
  • Kargo

E-devlet ile İptal Etme

Turknet abonelik fesih işlemlerini e-devlet üzerinden yapabilirsiniz. E-devlet sitesine https://www.turkiye.gov.tr/ adres üzerinden TC kimlik no ve şifreniz ile giriş yaparak işlem yapabilirsiniz. Ekranda bulunan arama kısmına Türknet abonelik fesih başvurusu yazarak ilgili alana ulaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra aboneliğini iptal işlemlerini yapabilirsiniz.

Elektronik Fax

Turknet aboneliğinizi elektronik faks yöntemi ile iptal edebilirsiniz. Bunun için iptal talebinizi kimliğinizi önlü arkalı fotokopisini, abonelik/hizmet numaranızın bulunduğu dilekçeyi e-posta yoluyla ” iptal-faks@turknet.net.tr ” adresine mail gönderebilirsiniz. Sizin yolladığınız mail karşı tarafa faks olarak geçecektir.

Yolladığınız e-posta içerisinde mutlaka abone numarasını yazmayı unutmayın. Örnek olması açısından aşağıdaki metni abone numaranızı değiştirerek mail gönderebilirsiniz. Kimliğinizin önlü arkalı resmini ve turknet iptal dilekçesini de ekte yollamayı unutmayın. Unutmayın ekte yolladığınız belgelerinizin toplamı 10mb boyutunu aşmaması gerekmektedir. Aksi takdirde turknet yolladığınız e-postayı geçersiz saymaktadır.

Merhaba

Abone No (Örnek:123456789) hizmetime ait iptal dilekçesi ve kimlik bilgileri ekte bilgilerinize sunarım. Gerekli işlemlerin yapılmasını rica ederim. Saygılarımla iyi günler.

Klasik Fax

Klasöik faks gönderme yöntemini kullanarak turknet abonelik iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için kimliğinizin önlü arkalı fotokopisini, abonelik hizmet numarasını, iletişim bilgilerinizi ve imzalanmış bir dilekçeyi turknet faks numarasına gönderebilirsiniz. Türknet faks numarası : 0212 216 55 60

Kargo

İptal dilekçesini kargo yöntemi ile turknet e göndererek abonelik iptal işlemlerini başlatabilirsiniz. Bunun için turknetin aşağıda belirtilen adresi kullanarak bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Kargo ödemesi gönderen kişiye aittir.

TurkNet Genel Müdürlük Adresi: Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi Torun Center A Blok No: 74 A/89 Şişli/İstanbul

Bu yöntemlerden istediğinizi seçip iptal işlemi başlatabilirsiniz. Dilekçede yer alan bilgiler şunlardır; tarih, iptal yazısı (telefon numarasını yazabilirsiniz), ad soyad, telefon ya da abone numarası, GSM, E-posta ve en sonda da imzanız yer almaktadır. Genel olarak iptal dilekçeleri bu şekildedir. İstenen bilgileri yazıp kolayca iptal edebilirsiniz.

Türknet Abonelik Nasıl İptal Edilir?

Türknet İptal Dilekçesi Örneği

Türknet’e göndermeniz gereken Türknet abonelik iptal dilekçesini baştan hazırlamak zor olabilir. Sizin için hazırladığımız dilekçe örneğini kullanarak kolayca abonelik iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Türknet İptal Dilekçesi


Türknet Abonelik İptal Dilekçesi Oluşturma Aracı

Eğer Word’ten düzenlemek ile uğraşmak istemiyor iseniz web sitemizden üzerinden Türknet abonelik iptal işlemi için dilekçe oluşturabilirsiniz.

Dilekçede oluştururken girdiğiniz veriler sunucu tarafına gitmemekte, dolayısıyla kaydedilmemektedir. Güvenlik nedeniyle imza ve kimlik görsellerini dosyaya kendiniz manuel olarak eklemeniz gereklidir.

Tarih:
Hizmet No:
Abonelik Türü:
İsim Soyisim:
T.C. Kimlik No:
Adres:
Türknet Cayma Bedeli Nedir?

Eğer Türknet’ten aldığınız hizmet türü taahhütsüz ise iptal etmeniz durumunda cayma bedeli faturaya yansımayacaktır. Ancak eğer hizmet türünüz tahaahhütlü ise bir miktar cayma ücreti çıkabilir.

Türknet İptali Ne Kadar Sürer?

Ortalama 4 gün sürmektedir. Belirli durumlarda bu süreç 1 haftaya kadar uzayabilmektedir.

Önceki İçerikSüperonline İptal Dilekçesi Örneği 2022
Sonraki İçerikİstifa Dilekçesi (Örnek Dilekçe Şablonları)
Sanal katip olarak web sitemizde özgün içerikler oluşturarak kullanıcılar ile buluşturmayı amaçlıyoruz. Sitemizdeki içerikler tamamen özgündür. Sitemizde yer alan içeriklerimiz ile alakalı fikirleriniz, öneri, talep ya da şikayet konusunda görüş bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz