Ana Sayfa Evrak Digiturk İptal Dilekçesi 2022 – Aboneliğinizi Durdurun

Digiturk İptal Dilekçesi 2022 – Aboneliğinizi Durdurun

0
Digitürk Abonelik İptal Dilekçesi

Bu yazımızda sizlere Digiturk’ü, Digiturk aboneliği iptalini ve gereken Digiturk iptal dilekçesi (Digitürk abonelik iptal formu) nasıl dolduracağınızı anlatacağız.

Digitürk bir diğer adıyla Beinsport olarak Türkiye’de futbol maçlarının yayın haklarını elinde bulunduran bu kurum için aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız, bunun için en yakın Beinport bayiliğine dilekçe vermeniz gerekmektedir.

Digitürk abonelik iptali için e-devlet üzerinden de yapılmaktadır. E-devlet üzerindeki bu kuruma ait olan digiturk abonelik fesih başvurusu linkine giderek sisteme giriş yaptıktan sonra mevcutta bulunan aboneliklerinizi iptal işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra karşınıza Digitürk’ e ait olan abonelikleriniz çıkacaktır. Eğer herhangi bir abonelik görüntüleyemiyorsanız, e-devlet üzerinde bir sorun yaşanıyor olabilir. İlerleyen saat ve dakikalarda tekrar denemeniz tavsiye edilir.

Digitürk İptal Dilekçesi

Digitürk abonelik iptal dilekçesi örneklerini bu içeriğimizde bulacaksınız. Buradaki veriler temsili olarak verildiğini belirtiriz. En garanti olarak Digitürk Abonelik İptal Dilekçesi formunu size en yakın Digitürk bayilerinden yada anlaşma yaptığınız kurumdan temin edebilirsiniz.

Eğer mevcut olarak Digiturk uydu üyeliğiniz bulunuyor ise, Digiturk Müşteri hizmetlerini aramanızı tavsiye ediyoruz. Müşteri hizmetleri size Digiturk abonelik iptal dilekçesi için gerekli evrakları nasıl dolduracağınız ve sürecin işleyişi hakkında bilgi verebilir. 

Mevcut olarak bir uydu üyeliğiniz yoksa, beIN Connect abonelik iptali için sağ üst tarafta yer alan ‘Profilim’ kısmından ‘Paketlerim’ alanına girerek iptal seçeneğine gidebilirsiniz. Detaylar için ise Chat kanalı üzerinden destek alabilirsiniz.

Word, PDF gibi farklı formatlarda dilekçe örnekleri paylaşılsa da tamamının mantığının bu şekilde olduğunu bilmenizi isteriz. Eğer bu kadar formaliteyle uğraşamam derseniz, sözleştirmenizi sonlandırmak için daha pratik bir yöntem mevcut. O da E-Devlet üzerinden yapılacak resmi bir başvuru.

Digitürk Abonelik İptal Dilekçesi Örneği

Digiturk abonelik iptal dilekçesi bulunan boş alanları gerekli olan bilgilerle doldurmanız ve Digiturk tarafına ulaştırmanız gerekmektedir.


Digitürk İptal Dilekçesi Word

Digitürk Abonelik İptal Formu PDF


Digitürk Abonelik İptali E-Devlet

Digitürk Abonelik İptali kapsamında E-Devlet sistemini kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Bunun için madde madde yapmanız gerekenleri sizler için listeledik.

 • Öncelikle E-Devlet sistemine giriş yapın.
 • Erişim sağladıktan sonra alt kısımlardaki “Abonelik Fesih Başvurusu” bölümüne giriyoruz.
 • Karşınıza platform isimleri çıkacak. Buradan Digitürk’ü seçiyoruz.
 • Seçimi yaptıktan sonra “Fesih başvurusu yap” linkini tıklıyoruz.
 • Karşımıza doğrulama ekranı çıkacak. Nüfus bilgilerini girdikten sonra “Doğrula” diyoruz.
 • Fesih nedeni ekranı açılacak. Makul bir neden yazıp “Devam” deyin.
 • Digiturk’ün sitesinden “Abonelik iptal formu” temin edip, doldurduktan sonra karşımıza gelen ekrana yüklüyoruz.
 • Son olarak “Başvur” diyorsunuz ve işleminiz kısa bir süre içinde tamamlanmış oluyor.

Akıllara Digitürk Abonelik iptal formu konusunda ya da temin edilebilecek diğer evraklara yönelik soru gelmiş olabilir. O yüzden konuyu biraz daha detaylandıralım.

Digitürk Abonelik İptali İçin Gerekli Evraklar

Digitürk Abonelik İptali İçin Gerekli Evraklar, nüfus cüzdanınız aslı ve hem ön hem de arka kısımdan fotokopisi. Beinconnet iptal gerekçenizin görünür bir şekilde yazdığı ve üye bilgilerinizin de bulunduğunu Digitürk abonelik iptal dilekçesi. Bunun dışında Digiturk’ün web sitesinden temin edebileceğiniz Digitürk iptal başvuru formu eşliğinde yapılabilmektedir.

 • Nüfus cüzdanı aslı
 • Nüfus cüzdanı önlü ve arkalı fotokopisi
 • Digitürk abonelik iptal dilekçesi veya digitürk iptal formu

Yukarıdaki belgeler tamamlandıktan sonra dilerseniz E-devlet üzerinden yukarıda tanımlamasını yaptığımız şekilde, dilerseniz de Digitürk üzerinden bireysel başvuru aracılığıyla işleminizi sonlandırabilirsiniz.

Digitürk İletişim Bilgileri

Hazırlamış olduğunuz Digiturk iptal dilekçesi ni aşağıda belirtilen fax numarasına fax aracılığı ile iletmeniz durumunda Digitürk abonelik iptal formu işleme koyulacaktır:

Yukarıda abonelik bilgileri için gerekli evrakları temin etmişseniz ve başvuruyu E-Devlet üzerinden değil de Digitürk üzerinden yapmak istiyorsanız; evrakları posta yöntemiyle göndermeniz gereklidir. Bir diğer imkânı da Digitürk’ün web sitesinden “Bize ulaşın” bölümüne girerek digitürk iptal formu ve diğer evrakları yükleyip aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Bir diğer alternatif digitürk iptal dilekçesi ve diğer evraklarınızı 0212 473 9999 numarasına fakslayıp beinconnet iptal işlemini başlatmaktır.

Digitürk’e başvuru yaptıktan sonra 0212 473 73 73 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak süreç hakkında bilgi almanız mümkün. Başvuru sonrasında ortalama 3 gün içinde yetkililer iptal işleminiz kapsamında sizinle iletişime geçiyorlar. Takribi olarak 7 gün sonra da iptal işleminiz tamamlanmış oluyor.

Önceki İçerikVeli İzin Belgesi Nedir – Veli İzin Dilekçesi
Sonraki İçerikDilekçe Nedir Nasıl Yazılır | 2022 Örnek Dilekçeler
Sanal katip olarak web sitemizde özgün içerikler oluşturarak kullanıcılar ile buluşturmayı amaçlıyoruz. Sitemizdeki içerikler tamamen özgündür. Sitemizde yer alan içeriklerimiz ile alakalı fikirleriniz, öneri, talep ya da şikayet konusunda görüş bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz